І будуть люди. Наша історія. Михайло Гайдук

  wyświetleń 18,092

FILM.UA Group

2 miesięcy temu

Спеціальний проєкт «Наша історія» через розповіді героїв фільму говорить про найважливіше у складній та неоднозначній історії України та у житті кожного з нас. Відео циклу змушують задуматися про виклики, які зустрічала Україна та українці у ХХ столітті, про те, як кожен українець знаходив власний шлях у буремні часи, мріяв, боровся та відстоював свою правду, і як наше минуле пов’язане з сучасністю.
Михайло Гайдук - людина, яка все життя працювала, та з приходом більшовиків взяла зброю й стала супроти нової влади.
Його роль зіграв актор Олександр Мавріц.
“І будуть люди” - епічна драма та екранізація епохального роману Анатолія Дімарова, в основі якого - людські долі на зламі історичних подій. Прем'єра вже цієї осені на телеканалі СТБ.
Серіал побудований у формі саги і через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне - бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.
Музика серіалу «І будуть люди» від композитора Романа Черенова - відтепер на музичних платформах! Переходьте за посиланням та насолоджуйтеся: orcd.co/i_budut_lyudy
«І будуть люди» - з 14 вересня на каналі «СТБ»!
Стежити за новинами можна на офіційних сторінках проєкту:
FILM.UA Group film.ua/uk/production/filmsandseries/projects/410
Facebook therewillbehumans/
Instagram therewillbehumans
І Будуть Люди
Прем’єра в Україні: осінь 2020 року
Жанр: сімейна сага, історична драма
Тип: серіал
Виробництво: FILM.UA, на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України, телеканалу СТБ
Режисер: Аркадій Непиталюк
Продюсери: Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук
Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко
Виконавчий продюсер: Валерія Ткачук
Оператор: Дмитро Юриков
Автори сценарію: Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова “І будуть люди”
У ролях: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.
Підпишись на канал! plpost.info/head/a4grme_V_sz4c2P5B-hAIw.html

Сайт: film.ua/
Facebook: film.ua
Instagram: filmua
Twitter: filmuagroup

Дивись наші найкращі трейлери, фільми, серіали:

НИЧТО НЕ СЛУЧАЕТСЯ ДВАЖДЫ. Серия 1. 2019 ГОД!
plpost.info/chat/39eompCSt5mFo2U/wideo.html
MAVKA. The Forest Song. Official Teaser Trailer 1
plpost.info/chat/yszJnqCjt6embZw/wideo.html
Паршивые овцы. Серия 1. Black Sheep. Episode 1. (With English Subtitles)
plpost.info/chat/vry8lIXO06-ajXo/wideo.html
Без права на выбор. Серия 1.
plpost.info/chat/tau1f3itu3uQpY4/wideo.html
Нити судьбы. Серия 1 Twist of Fate. Episode 1
plpost.info/chat/trm4h4DN3aJuoWU/wideo.html
Нюхач. Сезон 1. Серия 1. The Sniffer. Season 1. Episode 1.
plpost.info/chat/2NPRaZ-0uaSkbpw/wideo.html
ЗАДАНИЕ ОСОБОЙ ВАЖНОСТИ. ОПЕРАЦИЯ "ТАЙФУН". Фильм
plpost.info/chat/2qnVZaaosZqHjGU/wideo.html
Тіна Кароль & Юлія Саніна - Вільна (офіційний саундтрек фільму «Віддана»)
plpost.info/chat/2ru8gXTGv4Wqq6g/wideo.html
ЗИМНИЙ СОН. МЕЛОДРАМА
plpost.info/chat/steui4rTn5CgfJg/wideo.html
Третьего не дано. Серия 1.
plpost.info/chat/rp-qrYms24OCmpw/wideo.html
Гречанка. Сериал. Серия 1
plpost.info/chat/39nddIiUrodwfqQ/wideo.html

Хочете поринути у світ кіно, серіалів, найновіших трейлерів, мультфільмів та цікавих відео? Тоді запрошуємо на канал FILM.UA Group! Фільми та серіали про кохання, детективи, мелодрами, молодіжні серіали про шкільне життя, сімейні реаліті-шоу, соціальні програми - усе на будь-який смак. Якщо бажаєте цікаво провести час, скоріше заходьте на наш канал і дивіться улюблені проєкти.

FILM.UA Group - найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту, а також надає повний спектр сервісів.

Komentarze
FILM.UA Group
FILM.UA Group 5 dni temu
Музика серіалу «І будуть люди» від композитора Романа Черенова - відтепер на музичних платформах! Переходьте за посиланням та насолоджуйтеся: orcd.co/i_budut_lyudy
Байда
Байда 10 dni temu
Золоті слова! Треба єднатися
J D
J D 17 dni temu
На таких Гайдуках вся Україна тримається. Саме через них нас московити не знищили голодом і не перетворили на другу Білорусь.
Eugene
Eugene 16 dni temu
Вітанне з Беларусі. Чытаючы штосці падобнае - адразу адчуваеш, як становіцца неяк крыўдна, крыху. Асабліва, калі так піша ўкраінец, у параўнанні, шчыра кажучы не вельмі прыемна, але як ёсць. Так, мусіць у нейкім сэнсе, вы маеце рацыю, выказвуючы такія думкі наконт Беларусі, беручы яе, я так разумею, за дрэнны прыклад для Ўкраіны. Але, нягледзячы на вельмі падобную, блізкую гісторыю дзьвух нашых народаў, якія заўжды былі побач, пераклікаліся між сабою і прайшлі даволі падобныя гістарычныя шляхі да сучаснага часу. Нягледзячы на ўсё гэта - розніца ёсць. Сапраўды, сёння свая асобная самасьвядомасць ва ўкраінцаў мабыць больш выразная, лепш нават сказаць больш глыбокая (бо ў беларусаў яна таксама існуе), ніж у большасці беларусаў, на дадзены момант. Але на гэта існуюць свае гістарычныя перадумовы, у тым ліку і тыя працэсы, якія адбываліся ў нашых краінах пасля здабыцця незалежнасці і на працягу усяго гэтага часу. Нашыя краіны, пасля атрымання незалежнасці, пайшлі па розных шляхах, у розныя бакі. Дакладней, як нас, так і вас, на маю думку, павялі. Але трэба разумець, што нягледзячы на ўсе, у большасці беларусаў усё ж такі існуе ўсведамленне, хто яны, што яны асобныя і чаму так. Проста ў адрозненні ад вас, у нас на дзяржаўным узроўні гэта ніяк не падмацавана і не падмацоўвалася, а наадварот, бо мэты былі іншыя. Справа ў тым, што наша самасьвядомасць заўсёды адмыслова прыніжалася, у тым ліку на дзяржаўным узроўні, я спадзяюся, што вы разумееце чаму. Сённяшні стан рэчаў - гэта непасрэдны вынік. Таму я лічу, што на пачатку нулявых вам у нейкім сэнсе пашанцавала, што ў вас не атрымалася паставіць кіраваць "знешні ўрад". Спробы былі, але вас больш складана "ўзяць", бо вас й значна больш, чым нас, у чатыры разы. Разуменне самасьвядомасці ў беларусаў існуе, тут вы памыляецеся, справа толькі ў адсотковым узроўні гэтага разумення, яго глыбыні, яго вартасці, чым яно падмацавана. Бо калі ў вас з боку дзяржавы існуе такое падмацаванне, у тым ліку і такім спосабам, як кіно, то ў нас такога няма, у нас падмацаванне сваёй самасьвядомасці вядзецца з нізоў, асабіста, гэта трэба таксама разумець. На той шлях, па якому вы рушылі, мы толькі пачынаем станавіцца, тобак зараз мы трохі адстаем на гістарычным шляху. Адзінае на што я вельмі спадзяюся, што нягледзячы на ўсё, у рэшце рэшт Беларусь застанецца Беларуссю, са сваёй культураю, гісторыяй, якая не найменш багатая, ды цікавая, чым у нашых паўднёвых братоў) Насамрэч, я вельмі рады за вас, што вы маеце моц і на ўсіх напрамках бароніце сваё, так й трэба рабіць! BY/UA
Тет Авра
Тет Авра 17 dni temu
Побільше б таких Гайдуків Україні.
Tetyana Stasyuk
Tetyana Stasyuk 22 dni temu
Мій герой в цій історії. Дякую!
Oxy Rox
Oxy Rox 25 dni temu
Негативный ангти-герой, Приносил горе людям, включая родственников. Вот такие персонажи и привели к перегибам в том числе и со строны власти.
J D
J D 20 dni temu
Горе людям принесли московити і більшовики. А ти, якщо так любиш бути під московським чоботом і терпіти - вертайся туди звідки тебе привезли. В росіюшці терпіл люблять.
Daria Stepchina
Daria Stepchina 26 dni temu
Таке неймовірне перевтілення актора! Цей персонаж для мене супер герой.
Ирчик Логвиненко
Ирчик Логвиненко Miesiąc temu
Дійсно до сліз
hdhhd fgs
hdhhd fgs Miesiąc temu
Нам би такого Гайдука в національні лідери...
Введенська Рада
Введенська Рада Miesiąc temu
Ви - дуже крутий. Закохалася у вашого героя, який єдиний, передбачував все, що відбудеться. Такі люди були. Дякую за те, що відтворили їх героїчне життя.
Тут Opheliac
Тут Opheliac Miesiąc temu
До слез слова
To All Show
To All Show Miesiąc temu
Як вірно сказав.Борімося!
Nadiya Stolarchuk
Nadiya Stolarchuk Miesiąc temu
Дуже гарний образ сміливого здатного на самопожертву українця ! Вся ваша акторська група дуже переконлива , ви всі зворушили мене до самого серця, мені вже вісім-десять і я б дуже шкодувала ,якби цей фільм не торкнув моєї душі. Які ви всі молодці це моє обезболююче на мої старечі болячки, але що фізичні відчуття в порівнянні з душевними? Отож Україні бути і слава нашим і мертвим і живим героям!!!
Ирчик Логвиненко
Ирчик Логвиненко Miesiąc temu
А я думаю, що це не самопожертва, а самооборона. Навіть з фільму видно, що пожертвували собою в результаті більшість -їх всіх не стало. Але заради чого?
Anastasija Zekter
Anastasija Zekter Miesiąc temu
Дякую всім хто причетний до створення цього фільму, дуже хороший і потрібний серіал!
Vlad Buncha
Vlad Buncha Miesiąc temu
!Притянуто за уши. Националистами...“ -лише кілька слів ,а вже видно як стирчать московські роги і копита.
сергій панченко
сергій панченко Miesiąc temu
Якої не вистачало тоді і зараз!!!(
Aksiniya Aks
Aksiniya Aks Miesiąc temu
👍👍👍👍👍
Оксана Штефаньо
Оксана Штефаньо 2 miesięcy temu
Наш ужгородський Олександр Мавріц! Михайле Гайдук, майтеся файно!
Katya Mak
Katya Mak 2 miesięcy temu
Притянуто за уши. Националистами... Я люблю ♥️ Украину.
Olexandr Minenko
Olexandr Minenko 14 dni temu
"если руский то это патриотизм а если украинский то национализм и еще буржуазный...."оправдвти можна любий злочин за такою калькою!
виктория воронина
виктория воронина Miesiąc temu
@Katya Mak дякую, ви дуже уважна. Надалі виправлюсь.
Katya Mak
Katya Mak Miesiąc temu
@виктория воронина ну да...або, або))
виктория воронина
виктория воронина Miesiąc temu
Ви або росіянка або не вчили історії((
Anastasiia ua
Anastasiia ua Miesiąc temu
@larisa grundäng Тільки щось не вкладається в рамки їх світогляду, все - то націоналізм...І зразу відмазка - якщо що, я люблю Україну. Ага, ми й бачимо зараз вашу любов на сході України. Історія повторюється: "братська" любов, свої зрадники. Але цей раз ми ще побачимо, як воно буде, бо уже є практика. Живіть собі, але не лізьте до нас. А ви все недолюблені діти хочете доказать нам свою псевдолюбов, навіть убивачи нас. Хворі псевдобраття: "Это не мы, это всё политики, а мы любим вас". Ага...
Андрей Кан
Андрей Кан 2 miesięcy temu
Одна из любимых книг детства. Надеюсь, фильм тоже будет хороший. Главное что бы патриотическую отсебятину не начали лепить. Очень сложно будет передать дух того времени, как это сделал Димаров. Он никого не идеализировал, и не стоял ни на чьей стороне. Просто описывал судьбы людей через призму политических событий. Судя по двухминутному ролику, авторы нашли правых и виноватых. И это огорчает.
Анастасія Вікторівна
Анастасія Вікторівна Miesiąc temu
Класика) робити висновки - навіть не подивившись усього фільму...мабуть у цьому романі ти мав би амплуа Твердохліба;)
Galina Galina
Galina Galina 2 miesięcy temu
Мой дед (царство небесное)-Михаил Гайдук. Обязательно посмотрю картину.
Ирчик Логвиненко
Ирчик Логвиненко Miesiąc temu
Сумно, що ваша родина не витримала російський наступ
larisa grundäng
larisa grundäng Miesiąc temu
Вам сам Бог велів. А мій прадід куркуль Гнат Сіренко, з Черкащини. Пишаюся!
ULALA
2:59
Żabson - Topic
wyświetleń 70K
AC/DC - Shot In The Dark (Official Video)
3:16
ULALA
2:59
Żabson - Topic
wyświetleń 70K
AC/DC - Shot In The Dark (Official Video)
3:16
Among Us Logic Movie | Cartoon Animation
44:27
The Deer Hunter and 15 Episodes of Cartoon Parodies
9:00
Moje Dziwne Przygody Na Discordzie
11:32
roszymek TeFau
wyświetleń 60K
44 Cats | Piastunka Pilou [CAŁY ODCINEK]
11:23
44 Cats - Polskie
wyświetleń 119K